Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 395 | Nie popieram! - 63


63
395
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


460
256
Tablety dla listonoszy
Tablety dla listonoszy
W celu skrócenie czasu oczekiwania na wyrok o co najmniej dwa tygodnie, minister sprawiedliwości Jarosław Gowin chce wyposażyć listonoszy w tablety, dzięki którym sędziowie nie będą musieli czekać na potwierdzenia dostarczenia korespondencji. Tablety ma zakupić Poczta Polska, a ministerstwo dorzuci specjalne oprogramowanie.

Dodaj komentarz! (0)


72
452
ścieżki turystyczne
Powstanie ścieżek turystycznych w trzech jurajskich gminach
W gminach Żarki, Niegowa i Janów na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej powstanie 21 km ścieżek spacerowo-rowerowych, które będą łączyć atrakcje turystyczne takie jak zamki w Mirowie i Bobolicach oraz sanktuarium w Leśniowie. Projekt zostanie zrealizowany jeszcze w tym roku za kwotę 3,3 mln zł, z czego 85% kosztów pokryją środki z UE.
Dodaj komentarz! (0)


300
265
cienkie opony
Opony w przyszłości będą cienkie
Wytyczne unijne, które zmierzają do zmniejszenia oporów toczenia oraz skrócenia drogi hamowania sprawią, że ogumienie w przyszłości będzie cieńsze. Obecnie średnia wielkość opony to 16 cali, ale do 2020 roku zwiększy się ona do 21 cali. Opony będą również szczuplejsze, a przykładem tego kierunku może być ogumienie Audi Urban Concept.
Dodaj komentarz! (0)


138
445
Centrum Muzyki w Krakowie
Budowa Centrum Muzyki w Krakowie
Miasto Kraków oraz Akademia Muzyczna w Krakowie, na powierzchni 12 ha przy Bulwarze Kurlandzkim, zamierzają wybudować Centrum Muzyki. Koszt inwestycji szacuje się na około 300 mln zł, z czego blisko 230 mln zł ma pochodzić z budżetu Unii Europejskiej, natomiast 70 mln zł ze środków województwa małopolskiego, miasta Krakowa oraz Akademii Muzycznej w Krakowie.

Dodaj komentarz! (1)


405
232
Wycofanie kart zbliżeniowych
Wycofanie kart zbliżeniowych
Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych chce, by kartami zbliżeniowymi zajęła się Komisja Nadzoru Finansowego. Obecnie takie karty są wydawane przez banki bez pytania klienta czy chce korzystać z takiej usługi. Według GIODO klient powinien mieć możliwość wybrania czy chce posiadać kartę tradycyjną czy zbliżeniową.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.22107 s.