Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 404 | Nie popieram! - 70


70
404
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


130
717
Donald Tusk
Niebranie udziału przez Donalda Tuska w wyborach szefa PO
Donald Tusk jakiś czas temu zapowiedział, że nie będzie brał udziału w wyborach szefa PO, które odbędą się w 2014 roku.

Dodaj komentarz! (0)


114
456
Jerzy Dudek
Jerzy Dudek zagra w reprezentacji w meczu z Liechtensteinem
Jerzy Dudek obecnie ma na koncie 59 spotkań w reprezentacji, a aby dołączyć do Klubu Wybitnego Reprezentanta, piłkarz musi rozegrać minimum 60 meczy. Z tego też powodu PZPN zdecydował, że Dudek zagra po raz ostatni w reprezentacji Polski w meczu z Liechtensteinem, aby mógł on dołączyć do Klubu Wybitnego Reprezentanta.
Dodaj komentarz! (0)


242
425
Technologia zbliżeniowa
Technologia zbliżeniowa bez konieczności podawania pinu
Obecnie płacąc za zakupy za pomocą karty zbliżeniowej nie trzeba podawać kodu PIN co umożliwia bardzo szybkie płatności, ale co jeśli ktoś nam taką kartę ukradnie? Zgłoszenie kradzieży trochę potrwa, a przez ten czas ktoś może sobie zrobić zakupy na bardzo dużą kwotę.
Dodaj komentarz! (0)


249
639
Tatuaże
Robienie tatuaży
Dla niektórych osób tatuaż jest sposobem na podniesienie własnej samooceny. Za ich pomocą można na przykład zakryć bliznę. Wadą tatuaży jest na pewno to, że jest je bardzo trudno usunąć oraz to, że w niektórych sytuacjach mogą one szpecić.

Dodaj komentarz! (0)


187
381
stadion w Zielonej Górze
Przebudowa stadionu w Zielonej Górze
W Zielonej Górze trwa przebudowa stadionu żużlowego. Na przebudowanym obiekcie będą występować żużlowce Falubazu Zielona Góra.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.37713 s.