Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 451 | Nie popieram! - 114


114
451
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

1


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (16)


369
152
nowy album Eleni
Powrót Eleni z nową płytą
Prace nad albumem trwały aż 11 lat. Na krążku znajdzie się 17 utworów. W nagraniach wzięły udział takie osoby jak: Thanos Andrias i Jannis Sinanis. Nowa płyta Eleni powinna znaleźć się na sklepowych pułkach już w marcu.

Dodaj komentarz! (3)


119
536
Budowa SeaOrbiter
Budowa SeaOrbiter
SeaOrbiter to pływająca stacja badawcza autorstwa Jacquesa Rogera. SeaOrbiter ma mieć wysokość 51 m, z czego 31 m znajdować się będzie pod powierzchnią wody. Dzięki panoramicznej szybie znajdującej się na stacji będzie można obserwować podwodny świat. Tego typu stacje pozwalają naukowcom na obserwowanie non stop oceanu oraz jego głębin. Na stacji znajdą się również kamery rejestrujące wszystko przez całą dobę, co pozwoli na podglądanie podwodnego świata przez internet. Budowa laboratorium, obserwatorium i domu mieszkalnego w jednym ma ruszyć w 2013 roku.
Dodaj komentarz! (1)


150
442
Wypożyczanie e-czytników
Wypożyczanie przez WBP w Krakowie e-czytników
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie umożliwiła bezpłatne wypożyczenie do domu e-czytnika. E-czytniki mogą wypożyczyć w Artetece (agendzie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, w której gromadzone są publikacje na nośnikach) osoby pełnoletnie na okres dwóch tygodni.
Dodaj komentarz! (0)


370
147
Koniec współpracy Adamka z ME
Zakończenie współpracy Tomasza Adamka z Main Events
Tomasz Adamek zakończył współpracę z grupą promotorską Main Events, z którą był związany od 2008 roku. Przez ten czas Adamek zdobył mistrzowski pas IBF wagi junior ciężkiej oraz stoczył walkę z Witalijem Kliczką o mistrzostwo WBC wagi ciężkiej.

Dodaj komentarz! (0)


144
653
Uniwersalna szczepionka
Uniwersalna szczepionka przeciwko grypie
Zespół naukowców kierowany przez prof. Katarzynę Kędzierską znalazł sposób, aby przewidzieć i potencjalnie zatrzymać mutacje wirusa grypy, dlatego też już niedługo może powstać uniwersalna szczepionka przeciwko grypie.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.14942 s.