Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 422 | Nie popieram! - 80


80
422
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (1)


596
186
Zapasy
wyłączenie zapasów z igrzysk olimpijskich w 2020 roku
Wyłączenie zapasów z igrzysk olimpijskich w 2020 roku - taką decyzję może podjąć zgromadzenie ogólne tej organizacji na wrześniowej sesji w Buenos Aires. Zapasy są jedną ze starożytnych dyscyplin, więc taka decyzja wydaje się co najmniej niepoważna. Warto również wspomnieć, że Polacy w tej dyscyplinie odnosili liczne sukcesy.

Dodaj komentarz! (0)


189
836
Dziurawe drogi
Zamykanie dziurawych dróg.
Dziurawe drogi to nierzadko spotykany widok w Polsce, a w szczególności w okresie zimowym. Dziury w drogach stanowią duże zagrożenie w ruchu drogowym oraz są powodem wielu uszkodzeń pojazdów.
Dodaj komentarz! (0)


870
90
Drogie zabawki dla urzędników
Tablety Asus dla Ministerstwa Sprawiedliwości
Ministerstwo Sprawiedliwości ma zamiar zakupić 20 sztuk tabletów ASUS Transformer Pad TF300TG 3G 32GB, tylko po co? Przecież jest to sprzęt dla młodych osób lubiących mieć pod ręką internet i różne multimedia, a w urzędniczej pracy raczej nie przydadzą się zbyt często.
Dodaj komentarz! (1)


101
446
Nowe firmy
Nieobowiązkowy ZUS dla nowych firm
Wiele osób nie decyduje się na założenie działalności, ponieważ obawiają się, że nie będą wstanie zarobić na koszty stałe. Nieobowiązkowy ZUS dla nowych firm przez jakiś okres czasu sprawiłby, że ludzie chętniej będą zakładać działalności gospodarcze, dając przy tym nowe miejsca pracy.

Dodaj komentarz! (2)


95
711
Dzbanek Milkmaid
Wejście dzbanka Milkmaid do masowej produkcji
Milkmaid to inteligentny dzbanek, który poinformuje nas, gdy mleko się zepsuje. Dodatkowo posiada opcję informowania sms'em swojego posiadacza, gdy mleko się skończy. MIlkmaid jest na razie prototypem i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle wejdzie do masowej produkcji.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.50903 s.