Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 405 | Nie popieram! - 73


73
405
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (2)


169
816
VAT
Likwidacja podatku vat
Podatek VAT to najbardziej skuteczny podatek pod względem pobierania podatków. Przynosi on największy dochód państwu - płaci go każdy kto robi zakupy na terenie Polski, a koszt jego uzyskania jest nieznaczny. Jednak znacznie podnosi on ceny.

Dodaj komentarz! (0)


539
303
Wycofanie z UE
Wycofanie Polski z Unii Europejskiej
Globalizacja poglądów politycznych, kary i grzywny dla polskich rolników i przedsiębiorców za niestosowanie się do naciąganych często zbyt regorystycznych przepisów.
Dodaj komentarz! (0)


2877
158
Spa w sejmie
Spa dla posłów.
Jeszcze jedno udogodnienie dla zapracowanych posłów? Czy kolejne miejsce gdzie Ci, którzy biorą pieniądze za nic będą wydawali nasze pieniądze?
Dodaj komentarz! (0)


700
190
Utrata prawka
Zabieranie prawa jazdy za prędkosc
Wydaje się, że to dobra metoda na "dzikusów" na drogach, którzy w terenie zabudowanym potrafią mieć 100 i więcej na liczniku, ale nie można zapominać, że są też miejsca, w których ograniczenie prędkości to nawet 20 km/h. I co mamy tracić prawko za głupie 40 km/h?

Dodaj komentarz! (0)


458
246
LRAD
Zakup przez policję urządzeń LRAD
LRAD to urządzenie dźwiękowe, wytwarzające dźwięk o bardzo wysokiej głośności. Jego głównym celem jest emitowanie fal dźwiękowych, które mają za zadanie odstraszyć poprzez wywołanie nieprzyjemnych reakcji. Można to m.in. wykorzystać w czasie zamieszek. Jednak korzystanie w Polsce z tego urządzenia jest niezgodne z prawem i może tylko służyć jako urządzenie nagłaśniające.


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.14342 s.