Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 494 | Nie popieram! - 152


152
494
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

1


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (31)


187
298
Siatkarska Liga Mistrzów
Zmiana zasad w siatkarskiej Lidze Mistrzów
Jak poinformował Prezydent CEV, Andre Meyer w przyszłym sezonie zmienią się reguły w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów panów i pań. Dotyczy ona sytuacji, w której konieczne jest rozegranie tak zwanego "złotego seta". Do tej pory w fazie play-off był on konieczny w przypadku, gdy w dwumeczu drużyny odnosiły po jednym zwycięstwie. Od nowego sezonu ulegnie to zmianie i za wyniki w setach będą przyznawane punkty: za wygraną 3:0 klub otrzyma trzy punkty, za zwycięstwo 3:2 dwa, za przegraną 2:3 jeden.

Dodaj komentarz! (0)


179
363
Andrzej Żuromski
Podpalenie się Żuroma podczas programu Państwo w Państwie
Podczas programu "Państwo w Państwie" na antenie telewizji Polsat, Andrzej Żuromski podpalił się. Dzień później w Polsat News powiedział, że zrobił to, aby zwrócić uwagę na problem pomówień.
Dodaj komentarz! (0)


179
553
Viola
Zamykanie sklepików Viola w hipermarketach Tesco
W związku z nową aferą mięsną, w którą są zamieszane zakłady mięsne Viola Lniana, Tesco w całej Polsce zamyka stoiska z ich wyrobami.
Dodaj komentarz! (1)


133
380
inżynierowie artyści
Otworzenie kierunku inżynieria wzornictwa przemysłowego
Politechnika Krakowska wraz z Akademią Sztuk Pięknych postanowili otworzyć nowy kierunek studiów jakim jest inżynieria wzornictwa przemysłowego. Nowy kierunek ruszy już w październiku. Absolwenci inżynierii wzornictwa przemysłowego będą mogli szukać pracy m.in. w branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej i elektronicznej oraz mechanicznej.

Dodaj komentarz! (0)


367
657
Płacenie za karetkę
Płacenie za nieuzasadnione wezwanie karetki
Elżbieta Radziszewska Posłanka Platformy Obywatelskiej chce, by pacjenci płacili za przyjazd pogotowia, gdy lekarz uzna, że został niepotrzebnie wezwany.


 

logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
-0.8333 s.