Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 465 | Nie popieram! - 127


127
465
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

1


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (0)


780
170
Modelki
Bardzo szczupłe modelki
Zbyt szczupłe modelki które nie wyglądają na zdrowe, katujące się za wszelką cenę by osiągnąć wygląd, który wymuszają na nich producenci i kreatorzy mody.Dodaj komentarz! (1)


489
473
Chodzenie do szkoły
NIe obowiązkowe chodzenie do szkoły
Nauka nie powinna być przymusowa, uczymy się dla siebie nie dla kogoś i nie z czyjegoś nakazu. Szkoła powinna być nieobowiązkowa od początku cyklu edukacji.


Dodaj komentarz! (0)


161
566
Zdolności magiczne
Żeby ludzie posiadali zdolności magiczne
Dodaj komentarz! (0)


157
650
Podatek VAT
Obniżenie podatku VAT
Obniżenie podatku od towarów i usług, podatek VAT miał być zmniejszony podczas, gdy obecne władze realizując swój program wyborczy podnoszą podatek, który dla wielu obywateli jest zbyt wysoki.Dodaj komentarz! (0)


138
714
Szybkie pociągi
Szybsze pociągi.
Szybszy środek transportu oraz większa przepustowość transportu, niosąca ze sobą jednak ryzyko groźnych wypadków z udziałem szybkich maszyn.
 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.22915 s.