Zaloguj się aby moc oceniać i wstawiać obrazki! Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj Się!

Wrzucił: Nietykalny
Nowa Syrena Sport
Popieram! - 404 | Nie popieram! - 72


72
404
Nowa Syrena Sport
Produkcja nowej Syreny Sport
Nadwozie Syreny Sport miałoby być ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych. Wnętrze minimalistyczne i ergonomiczne, wykończone najwyższej jakości materiałami. Pod maską samochodu miałby się znaleźć silnik V6 o pojemności 3700 cm3 w dwóch wersjach - turbodoładowanej o mocy 450 KM i wolnossącej o mocy 330 KM. Masa pojazdu szacowana jest na nie większą niż 1300 kg. Rozpędzenie Syreny do 100 km/h zajęłoby około 4,5 sekundy, a jej prędkość maksymalna miałaby wahać się w granicach 290 km/h. Autorami projektu są Pavlo Burkatskyy oraz Rafał Czubaj.

0


Skomentuj jako:


Który mamy rok?:Losowe obrazki wybrane dla Ciebie:


Dodaj komentarz! (1)


147
757
Szczepionka
Szczepionka na alkoholizm.
Naukowcy z Chile opracowali lek, który może skutecznie zniechęcić do picia alkoholu. Każda próba spożycia alkoholu skończy się potężnym kacem i ostrymi wymiotami. Szczepionka ta ma za zadanie hamować rozwój enzymów rozkładających alkohol. Będzie ona działać przez 6 do 12 miesięcy. Zanim jednak lek zostanie wprowadzony, musi wcześniej przejść testy kliniczne.

Dodaj komentarz! (0)


299
617
Psie odchody
Kara za nieposprzątanie psich odchodów.
Idąc przez miasto/park można przypadkiem wdepnąć w psie odchody co jest mało przyjemne. Psie kupy to również zagrożenie dla małych dzieci, które biorą do buzi co popadnie. Ale miasta nie ułatwiają sprzątania, gdyż kosz na odchody jest bardzo ciężko znaleźć. Obecnie za nieposprzątanie po psie, grozi mandat w wysokości 200 zł.
Dodaj komentarz! (0)


273
559
Broń palna
Zniszczenie broni palnej na całej Ziemi.
Zniszczenie wszelkiej broni palnej, która znajduje się na Ziemi mogłoby skutkować zakończeniem konfliktów zbrojnych, lecz istnieje duże prawdopodobieństwo, że któryś z krajów mógłby się temu nie podporządkować i zrobiłoby się nieciekawie - oczywiście dla tych, którzy tej broni się pozbyli.
Dodaj komentarz! (0)


223
692
Zaśmiecanie ulic
Wyższe mandaty za zaśmiecanie ulic.
Śmieci na ulicy to codzienność, a grożąca za to kara (50-500zł) wcale nie zniechęca do tego ludzi, a mała ilość koszy na śmieci nie ułatwia walki ze śmiecącymi.

Dodaj komentarz! (2)


846
170
Eksperymenty
Eksperymenty na zwierzętach.
Na zwierzętach w laboratoriach przeprowadza się szereg badań medycznych i farmakologicznych przez co zdychają często w męczarniach. Z drugiej strony jak nie na zwierzętach to na czym? Na ludziach?


 


logo stopka Strona główna | regulamin | kontakt Polityka prywatności POWERED BY FRESH-STUDIO.EU
0.46279 s.